7art
24 بهمن 1401 - 09:28

مامور پلیس خبرساز کرمانشاهی، توجیه آموزشی شد/ دستگیری شایعه است

به دنبال انتشار ویدیویی از یکی از ماموران پلیس در کرمانشاه، رییس بازرسی فرماندهی انتطامی استان، از توجیه آموزشی این مامور خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، چندی پیش فیلمی در برخی از گروه‌های مجازی استان کرمانشاه منتشر شده‌ که حاکی از برخورد خبرساز یک مامور فراجای کرمانشاه با یک خانم آمر به معروف در خصوص موضوع حجاب شده است.

در این کلیپ، این مامور در واکنش به اعتراض بانوی آمر به معروف، مدعی می‌شود مقابله با بی‌حجابی مبنای قانونی نداشته و پلیس هم وظیفه‌ای در قبال این موضوع ندارد.

به دنبال انتشار این کلیپ؛ سرهنگ دلیری، فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه برای رسیدگی به اظهارات این مامور انتظامی در مرکز استان دستور ویژه و فوری صادر کرد.

شایعاتی در خصوص بازداشت و دستگیری این مامور منتشر شده که مرکزاطلاع رسانی پلیس با رد این شایعه به نقل از رییس بازرسی فرماندهی انتطامی استان کرمانشاه اعلام کرد: در خصوص کلیپ منتشره مربوط به مامور کرمانشاهی، ضمن تقدیر از حساسیت و توجه فرهنگی شهروندان محترم جامعه مامور مذکور به دایره بازرسی فراخوانده شد و پس از بررسی دقیق ماوقع، ضمن دادن تذکرات لازم، نامبرده مورد توجیه آموزشی قرار گرفت.

پایان پیام/پ

منبع: فارس
شناسه خبر: 1035343